Në Ditën e Shkopit të Bardhë, kryetari Taravari në vizitë te Shoqata e të verbërve “Realiteti”
Gjermania apelon sërish deputetët: Mos u dorëzoni!
Pse u takuan Menduh Thaçi e Bilall Kasami
Sondazh Shumica kërkon të votohen ndryshimet Kushtetuese – nëse ka zgjedhje 29.1% votojnë LSDM-në, 18.1% VMRO DPM
Policia arrestoi burrin që vrau gruan e tij në Reçicë të Vogël
LSDM: Mickoski nuk u përgjigj në ftesën për pajtim
I akuzuari Damovski: Duam drejtësi, jo amnisti!
30 ditë paraburgim për kontrabanduesin e drogës
Ilire Dauti: Zaev vulosi kapitullimin e tij!
Kuvendi e përfundoi debatin e sotëm- vazhdojnë nesër diskutimet!
Muhiq: Do të votoj "për" ndryshimet kushtetuese
Qeveria dhe organizatat mediatike për standardizimin e mediave të internetit
Nikollovski dhe Carovska nënshkruan Deklaratë për status më të mirë të grave rurale
Monitorim: Korrupsioni i pranishëm në media, por nuk trajtohet thellësisht
Është shënuar Dita Botërore e shkopit të bardhë në Tetovë
MSH: Janë furnizuar 28 mijë vaksina katërvalente për gripin sezonal
Gjashtë muaj burg për shoferin e Kurto Dudush
Deskoska: Shkatërrimi i korrupsionit jep rezultat me veprimtarë të bashkuar
Grubi, deputetëve: Bëhuni protagonist e jo statist
Drejtoria doganore zbuloi shumë tentimepër kontrabandim dhe konfiskoi marihuanë, cigare dhe mallëra tjerë
Ademi u takua me përfaqësuesen e UNDP, Luiza Vinton
Prokuroria e gatshme t’i merr lëndët e PSP-së
Ajdini: Zgjedhjet e parakohshme duhet të jenë mekanizmi i fundit për dalje nga kriza politike
Xhaferi s’ka kërkuar masa për mbrojtjen e deputetëve
ZHURNAL TV
VIDEO LAJME
OPINION
KOSOVA
SHQIPERIA
BOTA
EKONOMIA
KRONIKA
SPORT
SHOWBIZ
KULTIRË
MEDICINA
TEKNOLOGJI
AUTO