Agjencia Zhurnal.mk.

Shpërthimi i gazit hedh në ajër punëtorin

Një punëtor është ngritur në ajër pasi një tub gazi shpërtheu poshtë tij.

 

Ai po përdorte një makineri për të instaluar disa shtylla, kur papritur çau tubin e gazit. Ngjarja ka ndodhur në Britaninë e Madhe.

Menjëherë në vendin e ngjarjes shkuan zjarrfikësit, të cilët evakuuan të gjitha banesat në zonë derisa e bënë atë të sigurtë.

Po ashtu, mësohet se personi i përfshirë në këtë incident nuk ka pësuar dëmtime.

Related posts

Flet nëna e 10-vjeçares së vetëvrarë: Mësuesja dhe shokët e bullizuan se vinte erë e keqe para se të vriste veten

Xh M

Frika nga agresioni rus, finlandezët nisin stërvitjen ushtarake

Xh M

Rekomandimi i OSBH: Të mos shpërndahen dozat e treta para se të nisë vaksinimi në vendet e varfra

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More