Agjencia Zhurnal.mk.

‘Merri Merri’ publikohet nga Dafina Dauti

Është një nga emrat më aktiv për këtë fundvit.

 

Fjala është për këngëtaren Dafina Dauti, e cila ka ardhur me projektin e ri muzikor.

‘Merri Merri’ quhet ky projekt që është finalizuar me xhirim të fundvitit nga kanali Baresha, e që është bërë nga Darddy dhe Granit Gashi, sa i përket muzikës.

Pos interpretimit të bukur, vlen të komentohet edhe eleganca e Dafinës.

Related posts

Ëngjëllusha Salihu merr vaksinën anti-Covid

D V

Eiza Gonzalez befason me ndryshimin, bëhet bionde për premierën e “The Ambulance”

D V

Meghan Markle nuk përmbahet ndaj Princit Harry, e puthë dhe më pas kujdeset t’ia fshijë buzëkuqin nga buzët

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More