Agjencia Zhurnal.mk.

Edhe stilisti shqiptar Mr. Rex pjesë e Festivalit të Filmit në Kanë

Në Festivalin Ndërkombëtar të Filmit në Kanë po marrin pjesë emra të ndryshëm nga mbarë bota.

Pjesë e eventit mbrëmë (e diel) ka qenë edhe stilisti i njohur shqiptar, Mr. Rex.

Dizajneri, emri i vërtetë i të cilit është Rexhep Zylfiu, është kujdesur për dukjen e disa prej personazheve VIP në këtë fesstival.

Ditë më parë, ai dizajnoi fustyanin për miliarderen ruse, Anna Stukkert.

Kjo e fundit i bëri një falënderim publik për dizajnimin e fustanit, duke treguar se ishte ndarë e kënaqur me punën e stilistit shqiptar nga Presheva.

Nga shqiptarët, në Festivalin e Filmit në Kanë sivjet u pa edhe modelja e njohur shqiptare, Aurela Hoxha. 

Related posts

Burri i Shkurte Fejzës: Gruaja dhe fëmijët e mi kanë përjetuar skena të dhimbshme

Xh M

Pro Band lanson duetin me Ganën, quhet ‘Goce Goce’

Xh M

“Sa shpejt ikin vitet” – Marina Vjollca publikon një fotografi para 17 vjete

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy