Agjencia Zhurnal.mk.

Zyrtare: Zhdrella vazhdon me skuadrën bardhekaltër

Zyrtarizimi ka ardhur nga faqja zyrtare e Llapit, shkruan Gazeta Olle.

“Jo më kot thonë se futbolli krijon familje. E sot kemi kënaqësinë t’ua kumtojmë lajmin se kapiteni Mentor Zhdrella është përsëri pjesë e familjes bardhekaltër”, thuhet në njoftimin e klubit.

Mund të jetë një imazh i 3 persona

Zhdrella ishte pjesë e bardhekaltëve për katër vite, ku shënoi 20 gola e dhuroi 30 asistime në 100 paraqitje.

Futbollisti i njohur kosovar ishte në bisedime me disa skuadra, por si duket klubi i vendlindes së tij e ka bindur që të rikthehet dhe të vazhdojë me kontributin edhe në edicionin e ardhshëm.

/Gazeta Olle/

Related posts

Ballkani i Hapur/ Zaev: Marrëveshjet për një treg të përbashkët të punës me rëndësi të veçantë për qytetarët

Z.H

Llapi dhe Gjilani përballen në derbin e javës, formacionet zyrtare

Redaksia

Pa ujë nesër banorët e Kopanicës dhe Bukoviqit në komunën Saraj

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More