Agjencia Zhurnal.mk.

ZYRTARE: Vushtrria rikthen në skuadër ‘gladiatorin’ e edicionit 2013/14

Skuadra vushtrriase ka rikthyer në skuadër edhe Bashkim Shalën, shkruan Gazeta Olle.

“Gladiatori i sezonës 2013/14, rikthehet për ti dhënë Vushtrrisë atë që e din më së miri, të luftojë për ngjyrat”, thuhet në njoftimin e klubit.

Mund të jetë një imazh i 2 persona, njerëz në këmbë dhe ambiente të brendshme

Mesfushori së fundmi ishte pjesë e Flamurtarit, mirëpo tani rikthehet për t’i ndihmuar skuadrës së Vushtrrisë.

30-vjeçari në të kaluarën ishte edhe pjesë e Ferizajt.

/Gazeta Olle/ 

Related posts

Punonjësit e Librave Amë kthehen në punë pas shtatë javësh, arrihet marrëveshje kolektive

Z.H

ASH del me propozime të reja për sundimin e së drejtës dhe luftën kundër korrupsionit

Z.H

Takimet e presidentit Pendarovski në margjina të Konferencës së Sigurisë në Mynih

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More