Agjencia Zhurnal.mk.

Zyrtare: Vushtrria prezanton goditjen e radhës, nënshkruan me mesfushorin nga Shqipëria

Vecaj është 24 vjeçar nga Shkodra dhe luan në pozitën e mesfushorit të krahut, shkruan Gazeta Olle.

“Nga sot mesfushes tone i bashkengjitet edhe Uendi Vecaj, si transfer i lirë i cili së fundi ishte pjesë KS Burreli” thuhet në njoftimin e klubit.

Vecaj ka bërë karrierë te skuadrat Dinamo e Zagrebit II, pastaj KF Teuta e Durrësit, KF Laçi, dhe së fundmi KS Burreli.

Bardhekaltrit e kanë nisur mjaft mirë edicionin e ri në Ligën e Parë, ku në dy takimet e para kanë grumbulluar katër pikë në Grupin B.

/Gazeta Olle/

Related posts

874 persona të infektuar me grip për vetëm një javë në Maqedoni

Z.H

Prishtina pret Trepçën ’89 në ndeshjen e mbetur të xhiros së nëntë

Redaksia

Burime të BE: Presidenca franceze e angazhuar për zhbllokimin e vetos bullgare, Macron do të ofrojë kapital politik

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More