Agjencia Zhurnal.mk.

Zyrtare: Vushtrria përforcohet me një tjetër mesfushor

Skuadra vushtrriase që do të bëjë gara në Ligën e Parë, është përforcuar në repartin e mesfushës.

Vigan Rexhaj është transferimi më i ri i Vushtrrisë.

28-vjeçari më parë ka luajtur edhe për Drenicën, Flamurtarin dhe së fundmi ishte pjesë e Lirisë së Prizrenit.

Njoftimi i plotë i klubit Vushtrrias:

Mirësevjen Vigan Rexhaj

Shkatërruesi me përvojë të madhe në rolin e mesfushorit defensivë , i lindur në Prizren (28 vjeç), pjesë e klubeve kosovare si KF Drenica, KF Flamurtari dhe së fundi në KF Liria.

Ne i urojmë mirëseardhje dhe i dëshirojmë fat!

/Gazeta Olle/

Related posts

“Aq sa kemi në xhep, aq edhe do të hamë”

Xh M

Ushqimi i sigurt, vendi ka ecur një hap përpara

Xh M

Salihu: Edhe partizanët e Shkupit ishin më gjithëpërfshirës sesa “Qyteti i Gjelbër Human”

Z.H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More