Agjencia Zhurnal.mk.

Zyrtare: Vjosa transferon sulmuesin e dëshmuar

Skuadra nga Shtimja ka prezantuar transferimin e ri, qendërsulmuesin Ardit Gashi, shkruan Gazeta Olle.

“Arditi është lojtar që vjen nga KF. Vllaznia-Pozheran në ligën e parë të Kosovës. Si një qendërsulmues i dëshmuar, do të kontriboj edhe më tej në forcimin e repartit të sulmit”, thuhet në njoftimin e klubit.

Mund të jetë një imazh i 2 persona dhe njerëz në këmbë

Ekipi i drejtuar nga Erdin Hashani mbeti në pozitën e katërt gjatë sezonit të fundit në Ligën e Dytë.

Me transferimet e afatit kalimtar veror, pa dyshim se Vjosa do të jetë pretendente për tu promovuar në Ligën e Parë gjatë edicionit të ardhshëm.

/Gazeta Olle/

Related posts

Në UT u promovua libri “E drejta ndërkombëtare private – pjesa e posaçme”

Z.H

Moti sot me diell me temperatura deri 36 gradë

Z.H

“Çmimin vjetor nga Bashkimi Evropian për gazetari investigative”

I.A

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More