Agjencia Zhurnal.mk.

Zyrtare: Vjosa transferon mesfushorin e Ulpianës

Përforcimi i radhës nga skuadra e Shtimës është Kujtim Qeli, shkruan Gazeta Olle.

Qeli luan në pozitën e mesfushorit dhe vjen nga Ulpiana.

“Kujtimi është lojtar që vjen nga KF. Ulpiana. Si një mesfushor ofanziv dhe sulmues krahu, do të kontriboj që mesfusha të jetë më e rrezikshme para portës kundërshtare”, thuhet në njoftimin e klubit.

Padyshim se skuadra që drejtohet nga Erdin Hashani do të jetë pretendente për tu provomovuar në Ligën e Parë. /Gazeta Olle/

Related posts

Takohen Arben Taravari dhe Arjanit Hoxha (VIDEO)

Redaksia

Weber: Maqedonia nuk është e bllokuar nga Bullgaria, por nga Franca

Xh M

Amir Rrahmani futbollisti i vitit në Kosovë

Redaksia

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More