Agjencia Zhurnal.mk.

Zyrtare: Vëllaznimi prezanton transferimin e radhës

KF Vëllaznimi ka prezantuar transferimin e ri në afatin kalimtar të janarit.

Gjakovarët kanë arritur marrëveshje me mbrojtësin e djathtë, Leonard Memaj, shkruan Gazeta Olle.

Memaj ishte pjesë e Juniorëve të kuqezinjve në të kaluarën, teksa së fundmi ishte pjesë e KF Dardanët.


Njoftimi i plotë nga KF Vëllaznimi:

KF Vëllaznimi ka arritur marrëveshje me mbrojtësin e djathtë LEONARD MEMAJ.

MEMAJ është rikthyer te Vëllaznimi pasi që në të kaluarën ka qenë pjesë e juniorëve.

MEMAJ sezonën vjeshtore ka qenë pjesë e KF Dardanët.

Suksese LEONARD

#VAZHDOJME


/Gazeta Olle/

Related posts

Zhvishej dhe masturbonte në avionin e linjës ajrore Londër-Shkup, arrestohet

Xh M

Transport falas me autobus gjatë gjithë verës për nxënësit e shkollave të mesme

Z.H

Shpallen fituesit e bursës “Boris Trajkovski” për studime të ciklit të dytë për programin MBA

Z.H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More