Agjencia Zhurnal.mk.

Zyrtare: Vëllaznimi nuk ndalet, prezanton nënshkrimin e radhës

KF Vëllaznimi po vazhdon përgatitjet për stinorin pranveron të vështirë që i pret në Ligën e Parë.

Kuqezinjtë kanë arritur marrëveshje me futbollistin e radhës në afatin kalimtar të janarit, shkruan Gazeta Olle.

Bëhet fjalë për mbrojtësin e djathtë, Brenner Ferreira Morales.

Brenner në stinorin vjeshtor 2021/22 ishte pjesë e KF A&N, teksa në pranverë do të luajë tek skuadra gjakovare.


Njoftimi i plotë nga KF Vëllaznimi:

KF Vëllaznimi ka arritur marrëveshje me mbrojtësin e djathtë BRENNER FERREIRA MORAES.

BRENNER në sezonen vjeshtore 2021/22 ishte pjesë e KF A&N.

Suksese Brenner.

#VAZHDOJME


/Gazeta Olle/

Related posts

ASH: Lirimi i Orce Kamçevit, vendim skandaloz

Z.H

Ballkani i Hapur hapet akoma/ I bëhet ftesë edhe Italisë, Greqisë, Hungarisë dhe Turqisë

Xh M

Lajmet e rreme në shërbim të rritjes së ndikimit rus në rajon

Xh M

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More