Agjencia Zhurnal.mk.

Zyrtare: Vëllaznimi nënshkruan me futbollistin nga Superliga

KF Vëllaznimi vazhdon të përforcohet në afatin kalimtar të janarit.

Skuadra nga Gjakova ka arritur marrëveshje me mesfushorin 20-vjeçar, Gentrit Ulluri, shkruan Gazeta Olle.

Ulluri në të kaluarën ishte pjesë e KF Drenica dhe së fundmi pjesë e KF Malisheva.


Njoftimi i plotë nga KF Vëllaznimi:

KF Vëllaznimi ka arritur marrëveshje me mesfushorin 20 vjeqar Gentrit Ulluri.

Ulluri në të kaluarën ishte pjesë e KF Drenica dhe së fundmi pjesë e KF Malisheva.

Suksese GENTRIT

#VAZHDOJME


/Gazeta Olle/

Related posts

Bytyqi: Mekanizmi për skrining të investimeve të huaja është me rëndësi të veçantë

Z.H

Nikollovski: Draft versioni i ligjit për origjinën e pronës i mbyllur dhe janë zgjidhur të gjitha çështjet

D V

Albania to Launch Cyber Defense Unit to Tackle Growing Online Threats

Z.H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More