Agjencia Zhurnal.mk.

Zyrtare: Trepça ‘89 transferon futbollistin nga Superliga

Trepça ‘89 ka filluar t’i prezantojë transferimet e afatit kalimtar të janarit.

Mitrovicasit kanë nënshkruar me mbrojtësin, Leuart Avdyli, shkruan Gazeta Olle.

Avdyli rikthehet në ambientin gjelbër e bardhë, pasi për disa muaj ishte pjesë e Ulpianës në Superligën e Kosovës.


Njoftimi i plotë nga Trepça ‘89:

Rikthehet Leuart Avdyli 💥

Futbollisti Leuart Avdyli rikthehet në ambientin gjelbërt e bardhë. Mbrojtësi ishte pjesë e KF Ulpianës për disa muaj por tani rikthehet në ekipin e Minatorëve.

Mirëseerdhe Leuart ✍🏻💚🤍


/Gazeta Olle/

Related posts

Mickoski realizoi takim me ambasadorin francez Siril Bomgartner

Redaksia

Mariçiq – Hollshtajn: Një rezultat pozitiv është në horizont në përpjekjet e Maqedonisë së Veriut për anëtarësim në BE

D V

Moti sot me diell dhe vranësira mesatare

Z.H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More