Agjencia Zhurnal.mk.

ZYRTARE: Tahir Lushtaku emërohet trajner i Drenicës

Pas ardhjes së kryesisë së re te kuqezinjtë, është prezantuar edhe shtabi teknik, shkruan Gazeta Olle.

Siç njofton faqja zyrtare e Drenicës, në shtabin teknik janë emëruar ikonat e futbollit të Drenicës.

“Tahir Lushtaku emerohet krye-trajner i Drenicës i cili ndihmës do të ketë,Sami Geci, ish kapiteni legjendar i ekipit, Brahim Vojvoda, Arton Hajdari, i cili gjithashtu është ish-lojtar i Drenicës dhe Bekim Xani i cili do të jetë trajner i portierëve”, thuhet në njoftimin e Drenicës.

Pas emërimeve të reja, skuadra brenda pak ditësh pritet të fillojë stërvitjet për edicionin e ri të garave 2021/2022.  /Gazeta Olle/

Related posts

Duke votuar Velimir Smilevskin, shqiptarët e Butelit pengojnë kthimin e Tarçullovskit në politikë!?

I Z

Në UT u mbyll afati i tretë i regjistrimit për vitin akademik 2021/22

D V

Vendimi i Komisionit disiplinor, dënohet Tahir Batatina – I tërhiqet vërejtja Llapit, Gjilanit e Ballkanit

Redaksia

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More