Agjencia Zhurnal.mk.

Zyrtare: Synaj Keçi largohet nga Llapi, klubi konfirmon zëvendësuesin e tij

Lajmin e ka bërë të ditur klubi me anë të një njoftimi në rrjetin social, Facebook.

Keçi me Llapin edicionin e kaluar e fitoi Kupën e Kosovës kurse në nisje të këtij edicioni Superkupën.

Njoftimi pa ndërhyrje i Llapit

Komunikatë zyrtare:

Klubi futbollistik “Llapi” njofton se me marrëveshje ka mbyllur bashkëpunimin me ndihmëstrajnerin e parë të shtabit teknik, Sunaj Keqi. Palët ranë dakord që të mbyllin bashkëpunimin që kishte nisur para një edicioni. Përmes kësaj komunikate falenderojmë z. Sunaj Keqi për punën dhe kontributin, kurse njoftojmë që vendin e tij si ndihmëstrajner i parë i trajnerit Tahir Batatina do ta zë Andi Kulli.

Related posts

ZMAI: Transparencë minimale e buxheteve komunale ndaj qytetarëve

Z.H

Agjenti i akuzuar për patundshmëri ende në liri, gjykata pret “kompletim” të dokumentacionit mjekësor

D V

Mariçiq: Mund të sillet ndryshimi që procesi gjyqësor të mos fillojë prej fillimit pas largimit të disa gjykatësve

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More