Agjencia Zhurnal.mk.

Zyrtare: Shtyhet ndeshja Liverpool – Arsenal, shkak gjendja me Covid

Ndeshja në mes të Liverpoolit dhe Arsenalit është shtyrë për një kohë të pacaktuar.

 

Kjo ndeshje nuk do të luhet për shkak të gjendjes së rënduar me Covid-19.

Related posts

Dortmundi rivalizon Bayernin, dëshiron Wernerin si pasues të Haalandit

D V

Zvicra duhet të fitojë ndaj Bullgarisë dhe të presë gabimin e Italisë – formacionet zyrtare

D V

Edy Reja pritet t’i bëjë disa ndryshime ndaj San Mairnos: Formacioni i mundshëm i Shqipërisë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More