Agjencia Zhurnal.mk.

Zyrtare: Rahoveci prezanton tre lojtar në Durrës

Vreshtarët janë duke u përgatitur në bregdetin e Shqipërisë, gjatë përgatitjeve skuadrës bardhekaltër i janë shtuar dhe tre lojtar.

Xhavit Veliu, 20 vjeçari që vjen nga Presheva luan si mbrojtës i krahut te majtë ku sezonën e kaluar ishte pjesë e FK Pcinja.

Shqipdon Morina, 25 vjeçari i cili për herë të fundit u aktivizua tek FC Malisheva ne pozitën e mesfushorit qëndror.

 

 

Visar Llugaliu, 22 vjeçari i cili vjen nga KF Kosova e Prishtinës dhe luan rolin e portierit.

 

 

Related posts

Toni Domgjoni i bashkohet Kosovës, presidenti Ademi i uron mirëseardhje

Redaksia

Llapi kërkon mobilizim për derbin ndaj Gjilanit: Të dielën krejt Podujeva n’Merdarë!

Redaksia

Deklarata e Dajës pas fitores në derbin ndaj Dritës

Redaksia

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More