Agjencia Zhurnal.mk.

Zyrtare: Rahoveci prezanton përforcimin e ri i cili vjen nga Llapi

Enis Stublla është përforcimi i ri i Vreshtarëve, shkrua Gazeta Olle.

Stublla vjen nga skuadra e Llapit dhe shihet si një futbollist me perspektivë.

“Enis Stublla lojtar me perspektiv i cili vjen nga KF Llapit eshte transferimi i ri i klubit. Miresevjen Enis”, thuhet në njoftimin e klubit.
Mund të jetë një imazh i 1 person, playing football, në këmbë, top dhe bar

Kujtojmë se Rahoveci në edicionin e ri garon në Ligën e Parë, pasi në sezonin e fundit arriti të promovohej pas një sezoni fantastik në Ligën e Dytë, të cilën e mbyllën si nënkampionë.

Kaltërebardhët në sezonin e ri luajnë në Grupin A. /Gazeta Olle/

Related posts

Liqeni kampion i Kosovës në futsall për herë të dytë radhazi

Redaksia

Zyrtare: Gentrit Dumani rikthehet te Prishtina

Redaksia

Zaevi në takim me ambasadorët e BE-së: Presim progres deri në fund të presidencës sllovene

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More