Agjencia Zhurnal.mk.

Zyrtare: Qatip Osmani sërish bëhet kryetrajner i KF Shkëndija

Legjenda e futbollit tetovar Qatip Osmani, sërish do të ulet në pankinën e klubit të futbollit Shkëndija.

 

Klubi futbollistik Shkëndija përmes rrjeteve sociale ka bërë të ditur se Qatip Osmani kthehet përsëri për të drejtuar klubin në periudhën që pason.

“Qato” kthehet në shtëpi! Trajneri që numëron 5 trofe me Shkëndijën do të drejtojë kuqezinjtë në periudhën që pason.

Ndryshe legjenda e ekipit kuqezi pas tre viteve sërish kthehet në folen e vetë atje ku ka arrituar sukseset me te mëdha si trajner duke fituar tre tituj kampion, një Kup dhe një Super kup ndërsa suksese ka pasur edhe në garat ndërkombëtare

“Qato” kthehet në shtëpi! Trajneri që numëron 5 trofe me Shkëndijën do të drejtojë kuqezinjtë në periudhën që pason.

Posted by KF Shkëndija on Friday, September 16, 2022

Related posts

Pochettino: Messi është më i miri në botë me shtatë ‘Topa të Artë’ – Mbappe mund të bëhet më i miri

D V

Riquelme: Nëse PSG nuk e fiton Ligën e Kampionëve me Messin në skuadër, nuk do ta fitojnë kurrë

D V

Aksionet më të mira të mbrëmjes në NBA

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More