Agjencia Zhurnal.mk.

Zyrtare: Prishtina nënshkruan me dy futbollistë në ditën e fundit të merkatos

 

FC Prishtina ka arritur marrëveshje edhe me dy futbollistë në ditën e fundit të afatit kalimtar të janarit.

Mbrojtësi nga Kroacia, Josip Tomaseviq, i ardhur nga Cibalia ka firmosur kontratë me kampionët në fuqi të Kosovës.

Me Prishtinën ka nënshkruar edhe Gentrit Begolli i ardhur nga Llapi.

Në ditët në vijim do të bëhet prezantimi i tyre nga klubi.

Me Prishtinën në këtë dimër kanë nënshkruar edhe Bujar Pllana, Agim Zeka, Drilon Cenaj, Sadam Sylley dhe Adonis Aliu.

/Gazeta Olle/

Related posts

Regjistrohen shkelje gjatë një kontrolli të kryer në 17 objekte hotelierike në Ohër

D V

Llokvenec: Ndërtimi i hekurudhave nënkupton ndërtim të historisë

Xh M

13 pemë në Shkup për 13 vjetorin e marrëdhënieve Maqedoni-Kosovë

Xh M

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More