Agjencia Zhurnal.mk.

Zyrtare: Petrit Terziu huazohet te Vëllaznimi

Kuqezinjët në radhët e veta tani kanë ofruar edhe portierin 20 vjeçar, Petrit Terziu.

Klubi nga Gjakova për afrimin e gardianit, janë dakorduar me skuadrën e Gjilanit, që Terziu ta mbajnë për një edicion.

Postimi i plotë:

KF Vëllaznimi ka arritur marrëveshje me SC Gjilani për huazimin e portierit 20 vjeqar Petrit Terziu.

Petriti do ti mbrojë ngjyrat kuq e zi për sezonen 2021/22. Petriti ka qenë pjesë e FC Vitia dhe SC Gjilani.

Related posts

Trajanov: Prej neve partive të vogla varet formimi i Qeverisë

Z.H

Zjarr i madh në Haraçinë të Shkupit (VIDEO)

D V

Nedelkov: Presim që deri nesër në mbrëmje të kemi ofertë dhe të marrim vendim nëse do të ndërpritet greva

Xh M

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More