Agjencia Zhurnal.mk.

Zyrtare: Onix prezanton goditjen e madhe të afatit kalimtar

Skuadra nga Banja ka prezantuar Dushkajn i cili së fundmi ishte pjesë e Teutës në Superioren shqiptare, shkruan Gazeta Olle.

Dushkaj luan në pozitën e mesfushorit dhe pritet të jetë një ndihmesë e madhe për Onix në luftën për inkuadrimin në Superligë.

26-vjeçari ka një eksperiencë në kampionatin elitar shqiptar. Mesfushori i majtë ka luajtur me ekipe si Luftëtari, Bylisi në Shqipëri si dhe Dacia,Unrea e Voluntari në kategorinë superiore rumune.

/Gazeta Olle/

 

Related posts

Ridvan Ibraimi, kandidati i BDI-së që synon të marrë komunën e Haraçinës

D V

Parcelat në Vodno/ Vazhdon marja në pyetje e dëshmitarëve

Z.H

Futbollistët e Dritës paralajmërojnë Llapin për finale: Koha që trofeu të rikthehet në Gjilan

Redaksia

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More