Agjencia Zhurnal.mk.

Zyrtare: Onix përforcohet me futbollistin i cili ishte pjesë e Malishevës

Gentrit Bislimi është futbollisti i ri që transferohet te skuadra nga Banja e Pejës, shkruan Gazeta Olle.

“Marrëveshja është arritur pas një takimi në mes të lojtarit dhe drejtorit sportiv të klubit z. Zekë Miranaj ku i pranishëm ishte edhe presidenti i klubit z. Mujedin Ferati i cili e konkretizoi marrëveshjen”, thuhet në njoftimin e klubit.

Mund të jetë një imazh i 1 person

22- vjeçari do t’i bashkohet menjëherë ekipit dhe do të vazhdojë punën nën urdhërat e trajnerit.

Padyshim se Onix është njëra nga skuadrat më aktive deri më tani në Ligën e Parë.

/Gazeta Olle/

Related posts

Ndryshon rregulli nga FFK, tani do të jenë 20 futbollistë në protokoll

Redaksia

Edhe 6 muaj burg për Aleksandar Vasilevski-Ninxhan

Xh M

Osmani arrë e fortë e pathyeshme për Mickoskin

Redaksia

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More