Agjencia Zhurnal.mk.

Zyrtare: OnePlus Nord 2 lansohet me 22 korrik

Koha e lansimit të telefonit të shumë-pritur, OnePlus Nord 2 5G po afron dhe lajmet që e kishin dhënë një informacion të tillë jozyrtar dolën të sakta.

 

Tani, një konfirmim zyrtar po vjen nga kompania kineze i cili e konfirmon se OnePlus Nord 2 5G do të dalë në treg më 22 korrik.

Falë njoftimeve zyrtare, tashmë dihet se si do të duket telefoni dhe është konfirmuar që Nord 2 do të ofrojë procesorin e MediaTek, Dimensity 1200.

Specifikimet e mëparshme të rrjedhura tregojnë se telefoni do të ketë një ekran AMOLED në diagonalen me 6.53 inç me rezolucion FullHD + dhe një shpejtësi të rifreskimit të ekranit prej 90Hz. Pajisja do të mundësohet nga një bateri me 4500mAh.

Related posts

Imazhi i rrjedhur i Lenovo Thinkbook Plus tregon se ai do të ketë ‘një ekran të dytë pranë tastierës’

D V

Facebook, Whatsapp dhe Instagram ranë për shkak të alienëve, thotë magjistari izraelito-britanik

D V

Kina ua kufizon qasjen të rinjve në videolojëra – vetëm tri orë në javë për të gjithë ata nën moshën 18-vjeçe

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More