Agjencia Zhurnal.mk.

Zyrtare: Nuk ndalet Vëllaznimi, transferon ish-futbollistin e Gjilanit

Vëllaznimi ka qenë njëra nga skuadrat më aktive në afati kalimtar të janarit.

Gjakovarët sot kanë njoftuar për arritje të marrëveshjes me qendërmbrojtësin, Jetart Kastrati, shkruan Gazeta Olle.

Kastrati në të kaluarën ka qenë pjesë e SC Gjilanit si dhe së fundmi pjesë e KF Kika.


Njoftimi i plotë nga KF Vëllaznimi: 

KF Vëllaznimi ka arritur marrëveshje me qendërmbrojtësin JETART KASTRATI.

Kastrati në të kaluarën ka qenë pjesë e SC Gjilanit si dhe së fundmi pjesë e KF Kika.

Suksese Jetart


/Gazeta Olle/

Related posts

Tupançevski: Votimi i mosbesimit një moment i ri, propozimi francez të shqyrtohet me kujdes

Xh M

Hani: Të rinjtë janë pasuria më e madhe që kemi

D V

Ivanovska: Përpjekjet tona nuk japin efekt

Z.H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More