Agjencia Zhurnal.mk.

Zyrtare, Napoli me dy mungesa përball Barcelonës në Ligën Europa

Skuadra e Napolit do të ketë dy mungesa për ndeshjen e Ligës Europa.

Para kësaj ndeshje, skuadra italiane ka marrë disa lajme të këqia nga stafi mjekësor. Mateo Politano dhe Stanislav Lobotka, do të mungojnë për përballjen ndaj Barcës. Lajmin e ka konfirmuar edhe skuadra italiane në faqen zyrtare.

Të dy lojtarët kanë problemin e njëjtë; vuajnë nga një dëmtim muskulor. Lobotka dhe Politano bënë ekzaminimet mjekësore gjatë këtij mëngjesi.

Related posts

Fitore të vazhdueshme, Guardiola rrëfen sekretin e suksesit të tij si trajner

Xh M

Dembele: Ëndrra ime është të fitojë titullin e Kampionëve me Barçën

Xh M

Interi siguron pjesmarrjen në Champions për sezonin e ardhshëm

Xh M