Agjencia Zhurnal.mk.

Zyrtare: Muja vazhdon me Trepçën ’89, do të jetë kapiten i skuadrës

23-vjeçari ka nënshkruan kontratë dy vjeçare me mitrovicasit, shkruan Gazeta Olle.

Njoftimi ka ardhur nga faqja zyrtare e Trepçës ’89.

Muja gjithashtu do të jetë edhe kapiten i skuadrës gjatë edicionit të ri.

Mund të jetë një imazh i 3 persona dhe njerëz në këmbë

“Ardian Muja do të jetë zyrtarisht kapiteni i skuadrës për sezonën 2021/22 ku do ta udhëheq skuadrën drejt rrugëtimit për kthimin në superligë aty ku ky klub e ka vendin”, thuhet në njoftimin e ’89-shit.

/Gazeta Olle/

Related posts

Shtrenjtimi i produkteve bazë ka ndikuar edhe tek banorët që jetojnë në zonat më të largëta të kryeqytetit

Xh M

Bekteshi pret mbështetje nga 120 deputetë për riorganizimin në Ministrinë e Ekonomisë

Xh M

Pendarovski mirëpriti në takim presidentin e Letonisë, Levic

Z.H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More