Agjencia Zhurnal.mk.

Zyrtare: Mateus Levendi nënshkruan me Vushtrrinë

Ai ka luajtur në shumë klube të futbollit shqiptare si: Valbona, Gramsh,  Kevitan, Egnatia, Tirana, Bureli, Turbina, Besa e Kavajës dhe së fundi në KF Erzeni.

Vushtrria ka vazhduar me përforcime në këtë afat kalimtar.

Edhe pse po flitet për një fuzionim me Dardanën e Kamenicës ende nuk ka asgjë konkrete.

Vushtrria do të luajë në Ligën e Dytë. /Gazeta Olle/

Related posts

Aleanca për Shqiptarët: Petkovski zbuloi qëndrimin anti perëndimor të Qeverisë

Z.H

Drejtorin e “Agjencisë për Investime të huaja” Bekim EMINI, i shkelur nga koha !

Redaksia

Jakimovski: Rusia nuk është kundër anëtarësimit të Ukrainës në BE

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More