Agjencia Zhurnal.mk.

Zyrtare: Kjo është skuadra e re e Megzon Visokës

Megzon Visoka do të vazhdojë të mbetet në Ligën e Parë, por tani do të jetë pjesë e KF Flamurtarit.

Zyrtarizimi ka ardhur nga skuadra prishtinase, duke shkruar se tanimë Visoka kthehet në shtëpinë e tij ku mori hapat e parë si kryetrajner, shkruan Gazeta Olle.

Kuqezinjtë kanë nënshkruar kontratë disa vjeçare me Visokën, i cili së fundmi në stinorin vjeshtor ishte pjesë e Arbërisë.


Njoftimi i plotë nga KF Flamurtari:

Megzon Visoka kthehet në shtëpi ku aty mori dhe hapat e parë si kryetrajner.

KF FLAMURTARI sot ka arritur marrëveshjen me trajnerin Megzon Visoka dhe kane firmosur kontratën disa vjeçare duke e emëruar Megzon shef te shtabit teknik.


/Gazeta Olle/

Related posts

Fillon greva e Drejtorisë së Librave Amë, qytetarët nuk mund të nxjerin asnjë dokument

Z.H

Zaev: Qytetarët po kërkojnë mobilizimin tonë dhe atë do ta marrin

D V

Ballkani shënon fitore ndaj skuadrës nga Premier Liga e Ukrainës

Redaksia

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More