Agjencia Zhurnal.mk.

Zyrtare: Ilir Daja prezantohet si trajner i ri i Ballkanit

Ilir Daja zë vendin e Bekim Isufit, i cili u shkarkua nga suharekasit në përfundim të stinorit vjeshtor, shkruan Gazeta Olle.

Kryetrajneri i ri i Ballkanit aventurën e tij të fundit e kishte në Tiranë, ku drejtonte klubin e FK Partizanit.

Njoftimi i plotë nga klubi: 

𝗜𝗟𝗜𝗥 𝗗𝗔𝗝𝗔🟠⚫️

Sot në ambientin e stadiumit të FC Ballkanit klubi ka arritur marrëveshje me Trajnerin nga Shqipëria Ilir Daja.

Pas një mbledhje të stafit drejtues dhe stafit teknik, u vendos që 𝗜𝗟𝗜𝗥 𝗗𝗔𝗝𝗔 të merrte drejtimin e skuadrës, ndërkohë që 𝗔𝗥𝗧𝗜𝗠 𝗣𝗢𝗟𝗟𝗢𝗭𝗛𝗔𝗡𝗜 do të jetë ndihmës i tij.

Kryetrajneri i ri i Skuadrës sonë aventurën e tij të fundit e kishte në Tiranë , ku drejtonte klubin e FK Partizanit.

Klubi i dëshiron mirëseardhje trajnerit të ri në skuadër , duke i dëshiruar suksese dhe arritjen e qëllimeve të vendosura së bashku me skuadrën tonë.

𝗡𝗮 𝗽𝗿𝗶𝗳𝘁𝗲̈ 𝗲 𝗺𝗯𝗮𝗿𝗮 𝗦𝗨𝗛𝗔𝗥𝗘𝗞𝗘̈
#fcballkani #forcaballkani #🧡🖤

/Gazeta Olle/

Related posts

Qeveria miratoi Plan me masa dhe rekomandime për ulje të shpenzimeve dhe rritje të të hyrave

Redaksia

Editorial / Parlamenti rihap dyert për punë, cfarë i pret deputetët!

Redaksia

Që nga fillimi i pandemisë janë regjistruar mbi 7.000 viktima nga coronavirusi në Maqedoni

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More