Agjencia Zhurnal.mk.

Zyrtare: Ignazio Abate rikthehet në Milan

Ish mbrojtësi i djathtë i Milanit, Ignazio Abate edhe zyrtarisht është kthyer te rossonerët, informon Zhurnal.

 

Por këtë radhë ai nuk do të luajë për Milanin. Ai do të jetë trajner i ekipit U-16.

Ndryshe Abate ishte pjesë e Milanit për 10 vite nga viti 2009 deri në vitin 2019, duke bërë 243 paraqitje.//Zhurnal.mk

Related posts

Portugalia nuk u kualifikua direkt për në “Katar 2022” – Ronaldo shpërtheu në lot

D V

Mes qëndrimit dhe largimit: Mbappe sapo ka shënuar një super gol me kokë nga një largësi prej më shumë se dhjetë metra

D V

‘Faleminderit Prishtinë’ – mirënjohja e organizatorëve të Prishtina Football Fest

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More