Agjencia Zhurnal.mk.

Zyrtare: Gjilani konfirmon transferimin e sulmuesit Blerim Krasniqi

Gjilani ka vazhduar me përforcime para nisjes së sezonit të ri 2021/22 në Superligën e Kosovës.

‘Skifterat’ kanë konfirmuar tashmë edhe transferimin e sulmuesit të njohur Blerim Krasniqi, i cili së fundmi ishte pjesë e kampionit të Shqipërisë, Teuta.

Konfirmimi i marrëveshjes dhe transferimit të Krasniqit erdhi nga vet faqja zyrtare e Gjilanit në Facebook.

Ky transferim u konfirmuar me një video prezantim shumë të bukur nga gjilanasit.
Krasniqi pritet ta mbajë fanellën me numër 19 te Gjilani.

Related posts

Etnia bullgare, intervenimi në kushtetutë, Maksuti: Të shfrytëzohet nga faktori politik shqiptar

Redaksia

Taravari do jep dorëheqje nga pozita në parti, lë hapësirë për kuadro të reja

Z.H

KSHZ filloi për shpërndarjen e materialit zgjedhor për zgjedhjet lokale në Maqedoni

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More