Agjencia Zhurnal.mk.

Zyrtare: Gentrit Salihu nga Besa kalon te gjiganti portugez Porto

Ka qenë Porto që e ka zyrtarizuar marrëveshjen me lojtarin, duke e prezantuar si ardhje të re.

Futbollisti i talentuar në vitin e shkuar ishte pjesë e Besës së Pejës.

Salihu ka zhvilluar 29 ndeshje me Besën sezonin e shkuar, duke shënuar edhe dy gola.

Porto ende nuk ka dhënë detajet për kohëzgjatjen e marrëveshjes.

Related posts

Edhe lënda “Titanik” kundër Gruevskit mund të vjetërsohet dhe të akuzuarit të shpëtojnë

Z.H

Disa komuna të Shkupit pa rrymë dhe ujë

Z.H

Musa Xhaferi: Po kërkojmë llogaridhënie, nuk është tragjike nëse kjo gjeneratë ngel në klasë

Redaksia

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More