Agjencia Zhurnal.mk.

Zyrtare: Ferizaj ndanë rrugët me Megzon Visokën, ja kush do ta ushtrojë detyrën e trajnerit

Kjo është bërë e ditur nga vetë klubi, përmes një njoftimi në rrjetet sociale, shkruan Gazeta Olle.

“Klubi ynë pas rezultateve jo të mira në 3 ndeshjet e para, ka vendosur që të shkëpus kontratën me trajnerin, Megzon Visoka dhe Arsim Tershani”, thuhet në njoftim.

“Ujqit” kanë fituar vetëm një pikë në tri ndeshjet e para të Grupit B në Ligën e Parë, dhe si duket kjo nuk i ka pëlqyer drejtuesve të klubit.

Deri në emërimin e trajnerit të ri të klubit, detyrën e trajnerit do ta ushtrojë trajneri i juniorëve, Sherif Topalli me ndihmësat e tij.

/Gazeta Olle/

 

Related posts

Transportuesit “të humbur” në mjegull: Kërkesat tona po injorohen

Xh M

Punëtori për transparencë më të madhe të Këshillit Gjyqësor-Mediatik

Z.H

Dy nga lokalet e sulmuara në Oslo janë nën pronësi të dy shqiptarëve nga Tetova

Xh M

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More