Agjencia Zhurnal.mk.

Zyrtare: Fabio Cannavaro trajner i ri i Beneventos

Fituesi i topit të artë dhe ish reprezentuesi i Italisë, Fabio Cannavaro, sot është emëruar si trajner i ri i Beneventos në ligën e dytë të Italisë. Për Cannavaron kjo është përvoja e parë e tij si trajner në Itali, njofton Zhurnal.

 

Cannavaro ka nënshkruar kontratë dy vjeçare.

Related posts

Edouard Mendy shpallet si portieri më i mirë nga FIFA

D V

Në verë, Ronaldo pritet të largohet nga Manchester United

D V

Sadio Mane shfaqet për herë të parë si lojtari i Bayern Munich, realizon foto me fansat (Video)

Z.H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More