Agjencia Zhurnal.mk.

Zyrtare: Dukagjini transferon një brazilian në merkaton e janarit

Victor Lindemberg Taavares Vieira është lojtari më i ri i Dukagjinit
Futbollisti brazilian ka bindur shtabin teknik dhe drejtuesit e klubit duke i ofruar kontratë deri në fund të sezonës 2021/22.
Lindeberg i cili luan në pozitën e mbrojtësit të majtë ka mbrojtur ngjyrat e disa klubeve në ligat e ndryshme të Brazilit, në klubet si. ABC FC, Moto Club MA, AA Anapolia, dhe Botafogo.
Mbrojtësi i krahut të majtë ka debutuar me klinasit në ndeshjen e fundit të stinorit vjeshtor, në barazimin 2-2 të Dukagjinit në Malishevë.

Related posts

Rrëfimi i Dilivio Hoffman për aventurën te Ballkani: Më kanë pritur për mrekulli, këtu jam për titullin kampion

Redaksia

Pastrohet dhe lyhen muret pas shpërthimit të zjarrit në spital

Xh M

Çairit ju shtua edhe një kënd super-modern për fëmijë (FOTO)

Redaksia

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More