Agjencia Zhurnal.mk.

Zyrtare: Dragusha përforcimi i ri i Vëllaznimit

Kuqezinjtë kanë përforcuar repartin ofensivë me Djellon Dragushën.

23-vjeçari vjen me një përvojë të gjatë në Ligën e Parë ku më herët ka luajtur edhe për Vushtrrinë, 2 Korrikun dhe A&N.

Dragusha ka nënshkruar kontratë një vjeçare me skuadrën gjakovare.

Më parë Vëllaznimi ka transferuar edhe emra si Albutrint Morina, Dardan Rogova, Viktor Kuka, Adnan Haxhaj, Florim Bërbatovci, Festim Krasniqi dhe të tjerë. /Gazeta Olle/

Related posts

Seanca e parë e Gjykatës Kushtetuese në vitin e ri

Z.H

2 të vdekur dhe 75 raste të reja me Covid

Z.H

Dendias: Jemi kundër çdo ndryshimi të kufijve në Ballkan

Xh M

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More