Agjencia Zhurnal.mk.

Zyrtare: “Bomba” e Ulpianës në merkato, prezantohet sulmuesi që bëri karrierë në Superligën e Turqisë

Ulpiana ka prezantuar ‘goditjen’ e radhës në afatin kalimtar të janarit.

Lipjanasit kanë nënshkruar me qendërsulmuesin senegalez, Bebeto, shkruan Gazeta Olle.

Sulmuesi së fundmi ka luajtur në Kamerun, ndërsa në të kaluarën ai bëri karrierë edhe në Superligën e Turqisë tek Gazientep si dhe në Hungari, Rumani e Qipro.


Njoftimi i plotë nga KF Ulpiana:

MIRË SE VJEN BEBETO

Qendërsulmuesi Senegalez së fundmi ka luajtur në Kamerun, ndërsa në të kaluarën ai bëri karrierë edhe në Superligën e Turqisë tek Gazientep si dhe në Hungari, Rumani e Qipro.
Bebeto tani është duke u stërvitur me ekipin në parapërgaditjet që ULPIANA po i zhvillon në Antalya të Turqisë.

#forcaulpiana🤍💙


/Gazeta Olle/ 

Related posts

Kasami: Vazhdon rindërtimi i infrastrukturës në qytetin tonë

Z.H

Levica kërkon dëbimin e ambasadorit bullgar

Xh M

Bëhet i ditur identiteti i të vdekurit në fatkeqësinë e komunikacionit në rrugën e shpejtë Shtip-Radovish

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More