Agjencia Zhurnal.mk.

Zyrtare: Betim Halimi transferohet te Prishtina

Portieri i Përfaqësueses së Kosovës është bashkuar me kampionin në fuqi të Kosovës, FC Prishtinën.

25-vjeçari ka luajtur në Estoni tek skuadra JK Trans Narva dhe në Ukrainë te Olimpik Donetsk.

Halimi është rikthyer në Kosovë ku ka nënshkruar kontratë tri vjeçare me Prishtinën.

Tanimë portieri nga Pozhorani është bashkuar me skuadrën dhe është i gatshëm të mbrojë që nga ndeshja e ardhshme.

/Gazeta Olle/

Related posts

Komiteti Qendror i LSDM-së mbështetë fillimin e negociatave me BE-në në përputhje me propozimin francez

Z.H

Sot 6 vjet Kosova u anëtarësua në FIFA, ja mesazhi i presidentit Ademi

Redaksia

E goditi me grusht gjyqtarin kryesor, ky është dënimi për futbollistin dhe skuadrën e Sharrit

Redaksia

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More