Agjencia Zhurnal.mk.

ZYRTARE: Ballkani prezanton talentin 21-vjeçar që ka luajtur në Portugali dhe Gjermani

Mesfushori Malsor Ajeti është zyrtarisht pjesë e skuadrës suharekase, shkruan Gazeta Olle.

Ajeti është blinduar me kontratë tre vjeçare nga drejtuesit e Ballkanit.

Mund të jetë një imazh i 1 person dhe teksti

“Ajeti ka provuar edhe klube me emër në Shqipëri e jo vetëm, teksa ka qenë pjesë e Skënderbeut, por ka luajtur edhe në Portugali me Porton U19 dhe Manheim U19 në Gjermani”, thuhet në njoftimin e Ballkanit.

/Gazeta Olle/

Related posts

Një ekip diplomatik i MPJ-së do të udhëtojë për Ukrainë

D V

Uka zbulon objektivat e Drenicës, flet edhe për skuadrat pretendente për titull

Redaksia

Caktohen gjyqtarët e xhiros së 25-të të Superligës, ja kush i drejton ndeshjet kryesore

Redaksia

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More