Agjencia Zhurnal.mk.

Zyrtare: Ballkani prezanton holandezin që shkëlqeu gjatë provave në Antalya

Dilivio Hoffman ka bindur drejtuesit e Ballkanit të nënshkruajnë me të, pasi shkëlqeu gjatë provave në Antalya të Turqisë.

Sulmuesi 24-vjeçar ka firmosur kontratën me suharekasit tonë deri në verën e vitit 2024, shkruan Gazeta Olle.

Në të shkuarën, Hoffman ka luajtur në kampionatin holandez,  me ekipe si FC Twente U21, Den Bosch U21, De Treffers si dhe së fundmi ishte pjesë e Tec.


Njoftimi i plotë nga FC Ballkani: 

Mirë se vjen 𝗗𝗜𝗟𝗜𝗩𝗜𝗢 𝗛𝗢𝗙𝗙𝗠𝗔𝗡

✍🏻 Futboll Klub Ballkani ka kënaqësinë të njoftojë se sulmuesi anësor 𝗗𝗶𝗹𝗶𝘃𝗶𝗼 𝗛𝗼𝗳𝗳𝗺𝗮𝗻 është zyrtarisht pjesë e skuadrës sonë.
Sulmuesi 24-vjeçar ka firmosur kontratën me skuadrën tonë deri në verën e vitit 2024 duke u bërë në këtë mënyrë përforcimi më i ri i skuadrës sonë.

🙌🏻 Në të shkuarën, 𝗛𝗼𝗳𝗳𝗺𝗮𝗻 ka luajtur në kampionatin 𝗛𝗼𝗹𝗮𝗻𝗱𝗲𝘇 me ekipe si 𝗙𝗖 𝗧𝘄𝗲𝗻𝘁𝗲 𝗨21 , 𝗗𝗲𝗻 𝗕𝗼𝘀𝗰𝗵 𝗨21 , 𝗗𝗲 𝗧𝗿𝗲𝗳𝗳𝗲𝗿𝘀 si dhe së fundmi ishte pjesë e 𝗧𝗲𝗰.

🤝 Klubi i Ballkanit i uron mirëseardhje dhe shumë suksese me ngjyrat e klubit tonë🟠⚫️
@dilihoffman

🧡🖤 Na priftë e mbara Suharekë


/Gazeta Olle/

Related posts

Procedura për njohjen e diplomave të huaja do të jetë në mënyrë elektronike

Z.H

Varheji: Me Zaevin biseduam si të ecim përpara me procesin e zgjerimit

D V

Më 30 nëntor do të meret aktgjykimi për vrasjen e hendbollistit Denis Tot

Z.H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More