Agjencia Zhurnal.mk.

Zyrtare: Ballkani njofton se ka ndërprerë bashkëpunimin me dy futbollistë

Skuadra e drejtuar nga trajneri Bekim Isufi ka zhvilluar edhe ndeshjen e parë miqësore, ku ka luajtur baras 1-1 me Kayserispor, skuadër nga Superliga e Turqisë.

Por gjatë ditës së sotme, suharekasit kanë njoftuar se kanë liruar nga kontrata dy futbollist të rinj.

Fjala është për Art Abazin dhe Ermir Abazin.

Deri tek ndarja e rrugëve mes palëve ka ardhur pasi dy talentët kanë kërkuar të provojnë një eksperiencë të re ku do të kenë më shumë minuta. /Gazeta Olle/

 

Related posts

Dimitrievski: “Shakaja” e Ramës e papranueshme

Xh M

Ekipet e punës së Çairit në terren për të pastruar borën

Z.H

Pr/ligji për shtetësi akoma nuk ka epilog, Ismaili: Të gjitha opsionet mbeten të hapura

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More