Agjencia Zhurnal.mk.

Zyrtare: Ballkani nënshkruan me mbrojtësin i cili vjen nga skuadra kampione e Shqipërisë

Mbrojtësi 30-vjeçar që u shpall kampion në Shqipëri me Teutën, tashmë do t’i mbrojë ngjyrat e suharekasve, shkruan Gazeta Olle.

“Rustem Hoxha ka firmosur një kontratë dy vjeçare me Ballkanin dhe është një armë e fortë që na shtohet në mbrojtje. Në Kategorinë Superiore, Hoxha ka një eksperiencë të pasur duke u aktivizuar me ekipe si Teuta, Luftëtari e Kukësi dhe duke fituar 1 Kupë Shqipërie, 1 Superkupë dhe 1 titull kampion”, thuhet në njoftimin e klubit.

Ballkani e ka prezantuar transferimin e ri përmes kësaj video:

/Gazeta Olle/

Related posts

Përkundër përpjekjeve të mëdha, ndeshja Prishtina – Ferencvaros do të zhvillohet pa tifozë

Redaksia

Tryezë e rrumbullakët për dhunën ndaj grave dhe dhunën në familje

Z.H

Ilir Hasani: Nuk është koha për dorëheqje, por për përballje me sfidat

N E

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More