Agjencia Zhurnal.mk.

ZYRTARE: Ashtu siç raportoi Gazeta Olle, Almir Kryeziu prezantohet te Drita

Gazeta Olle kishte raportuar ekskluzivisht gjatë ditës së sotme se Kryeziu ka arritur marrëveshje me bardhekaltrit.

Tashmë prezantimi i 22-vjeçarit është zyrtarizuar nga faqja zyrtare e Dritës.

Marrëveshja është arritur sot pas një takimi në mes të lojtarit dhe drejtorit sportiv të klubit z. Valon Zymberi ku i pranishëm ishte edhe presidenti i Dritës z. Flamur Bunjaku i cili e konkretizoi marrëveshjen.

“Kryeziu i cili së fundmi ishte edhe pjesë e përfaqësueses së Kosovës U21, ka lidhur kontratë me klubin për tre vitet e ardhëshme dhe do të shtojë edhe më shumë konkurencën në ekip. Almiri do ti bashkohet menjëherë ekipit dhe të vazhdojë punën nën urdhërat e trenerit Nuhiu”, thuhet në njoftimin nga FC Drita. /Gazeta Olle/ 

Related posts

Skrekas: Ka përfunduar testi i tregut për gazsjellësin me Maqedoninë e Veriut

Z.H

BE-ja dëbon në mënyrë masive azilkërkuesit

Xh M

Do të ndiqen rekomandimet nga KE për mënyrën e pagesës për gazin rus

Xh M

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More