Agjencia Zhurnal.mk.

Zyrtare: Armend Thaqi vazhdon kontratën me Ballkanin

Mbrojtësi i njohur Armend Thaqi ka vazhduar kontratën me Ballkanin edhe për dy vite të tjera.

Thaqi që u shpall kampion me Ballkanin, ka dy vite që është pjesë e kësaj skuadre.

“Thaqi ishte njëri nga futbollistët më të rëndësishëm ku edhe këtë vit arritëm objektivat tonë për t’u shpallur KAMPION, i cili ka shkëlqyer me paraqitjet e tij”.

“Klubi ynë i dëshiron shumë suksese me fanellën portokalli. Na priftë e mbara Suharekë!!”, thuhet në njoftimin e klubit.

Armend Thaqi ka bërë karrierë te KEK-u, Prishtina dhe Gjilani. /Gazeta Olle//

Related posts

Kush nga shtetet ballkanike ka numër më të madh të ushtarëve profesionistë?!

Xh M

Shënohet Dita ndërkombëtare e Romëve

Xh M

Nënshkruhet marrëveshja për ndërtimin e stadiumit/ Ajdini: Mbetemi të përkushtuar ndaj Tetovës

Xh M

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy