Agjencia Zhurnal.mk.

Zyrtare: Arbëria vazhdon me përforcime, kësaj radhe transferon një mesfushor

Skuadra nga Dobraja ka prezantuar futbollistin e ri, Endrit Ademin, shkruan Gazeta Olle.

Mesfushori lipjanas në sezonin e fundit ka qenë pjesë e Ulpianës.

Mund të jetë një imazh i 2 persona dhe ambiente të brendshme

Transferimi i Ademit bëhet për ta forcuar mesfushën, pasi ditëve të kaluara kuqezinjtë veçse kanë transferuar mbrojtës dhe dy sulmues.

/Gazeta Olle/

Related posts

Deputetët do ta vazhdojnë debatin rreth Projekt-buxhetit për vitin 2022

Z.H

Nuk guxon të mos ketë terapi për pacientët me kancer, zotohet zonja e parë e vendit

Xh M

Digjitalizohet funksionimi i inspektoratit të punës dhe tregut në Maqedoni

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More