Agjencia Zhurnal.mk.

ZYRTARE: Arbëria prezanton sulmuesin e dytë për sot

Prezantimi i radhës te skuadra nga Dobraja është sulmuesi Altin Vojvoda, shkruan Gazeta Olle.

21-vjeçari në sezonin e kaluar ka luajtur te Vjosa dhe që nga sezoni i ri do të djersitë fanellën e Arbërisë.

Mund të jetë një imazh i 2 persona dhe njerëz në këmbë
Kuqezinjtë gjatë ditës së sotme zyrtarizuan edhe transferimin e sulmuesit Egzon Krasniqi.

Arbëria gjithashtu  ka rinovuar me dy futbollistë, bëhet fjalë për Hysen Bytyqin dhe Fidan Bahtirin.

Kujtojmë se gjatë ditës së djeshme Arbëria transferoi mbrojtësin e njohur Fidan Gërbeshi, dhe rinovoi me Labinot Ibrahimin.

Ndërsa largimin nga dobrajasit, dje e konfirmoi Almir Kryeziu, i cili do të lë zbrazëti të madhe te kjo skuadër duke i ditur aftësitë e tij.

/Gazeta Olle/ 

Related posts

Sermaxhaj: Loja e Malishevës erdhi në shprehje kur Ballkani largoi lojtarët titullarë

Redaksia

Publikohen rezultatet e bursave për studentët, ka filluar edhe pagesa e tyre

Z.H

Kampioni i Rumanisë pas tre yjeve të Ballkanit

Redaksia

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More