Agjencia Zhurnal.mk.

Zyrtare: Arbëria nuk ka të ndalur, transferon sulmuesin Egzon Krasniqi

Skuadra nga Dobraja ka prezantuar transferimin e ri, sulmuesin Egzon Krasniqi, shkruan Gazeta Olle.

Krasniqi në të kaluarën ka luajtur në Superligën e Kosovës dhe në Ligën e Parë, ku është paraqitur për Flamurtarin dhe Llapin

Gjatë ditës së sotme, Arbëria gjithashtu  ka rinovuar me dy futbollistë, bëhet fjalë për Hysen Bytyqin dhe Fidan Bahtirin.

Kujtojmë se gjatë ditës së djeshme Arbëria transferoi mbrojtësin e njohur Fidan Gërbeshi, dhe rinovoi me Labinot Ibrahimin.

Ndërsa largimin nga dobrajasit, dje e konfirmoi Almir Kryeziu, i cili do të lë zbrazëti të madhe te kjo skuadër duke i ditur aftësitë e tij.

/Gazeta Olle/ 

Related posts

Qytetarët e konsiderojnë të pamjaftueshme ndihmën e shtetit

Xh M

MPB: Të rrejshme alarmet për vendosjen e bombave, përfunduan të gjitha kontrollet e nevojshme

Xh M

Tre minorene nga Shkupi arrestohen për vjedhje të rënda

Z.H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More