Agjencia Zhurnal.mk.

ZYRTARE: Arbëria blindon mbrojtjen me dy futbollistë të dëshmuar

Bëhet fjalë për Labinot Ibrahimin dhe Fidan Gërbeshin, shkruan Gazeta Olle.

Ibrahimi për shumë vite ka luajtur në Superligën e Kosovës dhe në Superioren e Shqipërisë. Në sezonin e fundit ka luajtur tek skuadra dobrajase, ku edhe do të vazhdojë stinorin e ri.

Mund të jetë një imazh i 2 persona dhe njerëz në këmbë
Labinot Ibrahimi dhe Fidan Gërbeshi gjatë prezantimit te Arbëria

Fidan Gërbeshi për shumë vite ka luajtur në Superligën e Kosovës, ndërsa vjen si përforcim nga skuadra nënkampione e Kosovës, Drita.

Kujtojmë se kuqezinjtë nuk arritën të sigurojnë mbijetesën në Superligë dhe edicionin e ardhshëm garojnë në Ligën e Parë të Kosovës. /Gazeta Olle/

Related posts

254 sanksione në komunikacion, 58 për vozitje nën ndikim të alkoolit

D V

Zejdi godet pushtetin aktual: Pyetne Talat Xhaferin si u zgjodh kryetar Kuvendi

I Z

Qindra të infektuar, thirrje për vaksinim

Xh M

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More